SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Shani Louk Öldü mü, Yaşıyor mu?

Hamas tarafından İsrail’e karşı başlatılan Aksa Tufanı operasyonu esnasında genç bir kadını yarı çıplak bir halde rastalı, bacağı kırık olarak görünen kişinin Shani Louk olduğu iddia edilmişti. Peki gerçekten de Shani Louk yaşıyor mu yoksa öldü mü?

Yayınlanma:
ABONE OL

Aksa Tufanı operasyonu kapsamında çatışmaların yoğun olarak yaşandığı Gazze’de sivil kayıpları arttı. Hamas tarafından düzenlenen operasyonun ilk saatlerinde paylaşılan bazı videolar tepkilere neden olurken yarı çıplak bir halede kaçırılan kadının ise Shani Louk olduğu iddia edilmişti.

Shani Louk Gerçekten de Öldü mü?

Öldürülenlerin arasında Almanya – İsrail çifte vatandaşı olduğu öğrenilen 30 yaşındaki dövme sanatçısı Shani Louk’un da yer aldığı iddia edilmişti. Shani Louk’un annesi Ricarda, bir video kaydı yayınlayarak, gözyaşları içerisinde kızının İsrail’de bir grup turistle Hamas tarafından kaçırıldığını söylemişti.

Dövme sanatçısı olan genç kadının barış için düzenlenen müzik festivali kapsamında bölgede olduğu öğrenildi. Sosyal medyada “shanukkk” hesabını kullanan genç kadının 40 binin üzerinde takipçisi bulunurken aynı zamanda pek çok ülkeyi gezen bir gezgin olan genç kadının rastalı saçlarından ve bacağındaki dövmeden teşhis edildiği belirtilmekte.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Hamas tarafından İsrail’e karşı başlatılan Aksa Tufanı operasyonu esnasında genç bir kadını yarı çıplak bir halde rastalı, bacağı kırık olarak görünen kişinin Shani Louk olduğu iddia edilmişti. Peki gerçekten de Shani Louk yaşıyor mu yoksa öldü mü?

Shani Louk

Görüntülerin ardından çok sayıda kişinin Louk’un hesabına “huzur içinde uyu” mesajı paylaştığı gözlemlenmektedir.

Son olarak anne tarafından yapılan açıklamada kızının hayatta olduğuna dair yeni bilgiler aldığını duyurmasının ardından Alman televizyonuna konuşan Ricardo Louk kızının ciddi bir kafa travması geçirdiğini ve durumunun kritik olduğunu iddia etti.

“Artık Shani’nin hayatta olduğuna dair daha fazla bilgiye sahibiz” diyen anne bilgiyi Filistinli kaynaklardan aldığını söylerken Alman hükümetine “Her dakika kritik. Hızlı hareket etmeli ve Shani’yi Gazze Şeridi’nden çıkarmalısınız” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler