SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Üniversite Öğrencilerine Sonbahar Kombinleri! Kampüste Moda İkonlarına Taş Çıkartın

Üniversitelerin açılmasıyla beraber “Yarın ne giyeceğim” telaşına kapılanlar için müthiş öneriler hazırladık. İşte, sonbaharda üniversite öğrencilerine yönelik şık kombin önerileri…

Yayınlanma:
ABONE OL

Üniversitelerin başlamasıyla birlikte sonbahar mevsiminin sürekli olarak değişkenlik gösteren hava koşulları üniversite öğrencilerine kombin seçiminde zor anlar yaşatabilmektedir. Herkes gibi onlarında kendilerini rahat hissetmek ve daha şık görünmek adına kombin önerilerine ihtiyaçları olduğu bilinmektedir.

Sonbahar trendleri yavaş yavaş ortaya çıkarken sokak stillerinin daha ön planda olduğu bu yılda kombinlerdeki parçalı uyumlu renkler, hem havalı hem de bir o kadar rahat hissetmeyi sağlayacaktır.

Sonbahar Kombin

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Üniversitelerin açılmasıyla beraber “Yarın ne giyeceğim” telaşına kapılanlar için müthiş öneriler hazırladık. İşte, sonbaharda üniversite öğrencilerine yönelik şık kombin önerileri…

Üniversite Öğrencileri İçin Kombin Önerileri

Kampüste trençkot havası

Uzun ve oversize bir trençkot modeli ile şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Trençkotlar üniversite ortamında size farklı bir etki sağlayacağından absürt gelen renkler dışında bu gibi kıyafetlerle daha güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Kampüste takım ruhu

Modaya düşkün olan genç kızların gardıroplarında bulunması gereken bir kurtarıcı olan kombinleri oluştururken monokrom veya ton sür ton tercihlerle kullanabileceğiniz bir şal tercihi size ayrıcalık katabilir. Bunun yanında iddialı bir görünüme kavuşmak adına topuklu botlar veya rahatlığın sembolü spor ayakkabılar tercih edilebilir.

Sonbahar Kombin

Aynı tonların buluşması

Özellikle sonbaharda soft yeşil tonları üniversite hayatınıza olumlu yansıyacaktır. Bir kahve molasında tercih edebileceğiniz basic bir tulum ile oluşturacağınız kombin ile moda ikonlarına taş çıkarabilirsiniz.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler