SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Antalya’da Sağanak ve Fırtına Etkili Oluyor

Antalya'da sağanak ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Ulaşımda aksamaların yaşandığı sağanak yağışın geceye kadar devam etmesi bekleniyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğünün “turuncu kod” uyarısında bulunduğu kentte öğleden sonra kuvvetli yağış ve fırtına başladı.

Yollarda oluşan su birikintileri nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşandı.

Kaleiçi Yat Limanı’nda ve Konyaaltı Sahili’nde ise fırtınanın etkisiyle dev dalgalar oluştu.

İLGİLİ HABER Suç Örgütü Operasyonunda 10 Kişi Gözaltına Alındı
Antalya'da sağanak ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Ulaşımda aksamaların yaşandığı sağanak yağışın geceye kadar devam etmesi bekleniyor.

Valilikten yapılan açıklamada, kentin doğu ilçeleri Aksu, Serik, Manavgat, İbradı, Akseki, Gündoğmuş ve Alanya’da çok kuvvetli yer yer şiddetli yağış beklendiği bildirildi. Ani sel, su baskını, yıldırım, dolu ve hortum oluşma riskine karşı dikkatli olunması uyarısında bulunuldu.

Öte yandan Alanya’nın Avsallar Mahallesi’nde denizde hortum oluştu.

Kaş ilçesinin Çayköy Mahallesi’nde ise yıldırım düşmesi sonucu orman yangını çıktı.

Bölgede olumsuz hava koşullarının gece yarısına kadar etkili olması bekleniyor.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler