SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İstanbul’da 1 Kişinin Öldüğü Trafik Kazasının 17 Yaşındaki Şüphelisinin Yurt Dışına Çıktığı Belirlendi

İstanbul'da 1 kişinin öldüğü trafik kazasının 17 yaşındaki şüphelisinin Mısır'a gittiği tespit edildi. İşte, detaylar...

Yayınlanma:
ABONE OL

Eyüpsultan’da, kullandığı arabayla yol kenarındaki ATV tipi araçlara çarparak bir kişinin ölümüne 4 kişinin de yaralanmasına neden olan 17 yaşındaki sürücünün olay gecesi uçakla Mısır’a gittiği tespit edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlileri, Mithatpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi’nde 1 Mart saat 23.30’da Belgrad yönündeki orman yolunda meydana gelen ölümlü trafik kazasıyla ilgili çalışma yaptı.

Ekipler, seyir halindeki 3 ATV aracından birinin arızalandığını, yol kenarına çekilen arızalı araç tamir edilmeye çalışıldığı sırada aynı yönde ilerleyen iki araçtan birinin buradaki 3 ATV’ye çarptığını belirledi.

İLGİLİ HABER İstanbul Havalimanı Avrupa’nın En Yoğun Havalimanı Oldu
İstanbul'da 1 kişinin öldüğü trafik kazasının 17 yaşındaki şüphelisinin Mısır'a gittiği tespit edildi. İşte, detaylar...

Kaza sonucu yaralanan O.M.A., İ.G., T.A., S.K. ve H.T’nin hastaneye kaldırıldığı, O.M.A’nın hayatını kaybettiği, T.A.’nın ise hayati tehlikesinin bulunduğu anlaşıldı.

Ekiplerce yapılan incelemede, kazaya neden olan 17 yaşındaki sürücü T.C’nin olay yerine gelen annesi E.T’nin aracıyla buradan uzaklaşıp saat 02.00 sıralarında İstanbul Havalimanına gittikleri, saat 03.00 sıralarında Mısır uçağına binmek üzere işlem yaptıkları, 04.30 sıralarında da Mısır’a uçtukları tespit edildi.

Polisin, kazaya ilişkin çalışması sürüyor.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler