SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kocaeli’de Eski Kız Arkadaşının Evini Yakmak İsteyen Zanlı Tutuklandı

Kocaeli'de eski kız arkadaşının evini benzin dökerek ateşe verdiği iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kocaeli’de Polis ekipleri, dün gece eski kız arkadaşı S.K’nin Yavuz Selim Mahallesi’ndeki evini, etrafına benzin dökerek ateşe verdikten sonra kaçan B.U’nun yakalanması için çalışma yürüttü.

Saklandığı evi belirleyen ekipler, şüpheliyi yakaladı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

Olay

İddiaya göre, B.U. eski kız arkadaşı S.K. ile yeniden bir araya gelmek istemiş, bu isteğinin reddedilmesine sinirlenen B.U, dün gece saatlerinde S.K’nin Yavuz Selim Mahallesi’ndeki evini, etrafına benzin dökerek ateşe verdikten sonra kaçmıştı. Alevler itfaiye ekiplerince büyümeden söndürülmüştü.

İLGİLİ HABER Karamürsel Kaymakamı Canbaba Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Kocaeli'de eski kız arkadaşının evini benzin dökerek ateşe verdiği iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Güvenlik kameralarınca kaydedilen görüntülerde, B.U’nun evi ateşe vermesi ve alevlerin büyümesiyle olay yerinden kaçması yer alıyor.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler