SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Doğa Koleji Bursluluk Sınavı 13-14 Ocak’ta Yapılacak

Doğa Koleji'nin başarıyı yüzde 100'e varan burs oranlarıyla ödüllendirdiği bursluluk sınavı, 13-14 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

Doğa Koleji’nden yapılan açıklamaya göre, yaratıcı, başarılı ve yetkin nesiller Doğa Kolejinde yetişmeye devam ediyor.

Kolejin 2023-2024 eğitim öğretim yılı bursluluk sınavı 13-14 Ocak’ta tüm Türkiye’deki Doğa Koleji kampüslerinde eş zamanlı olarak düzenlenecek.

Her yıl binlerce öğrencinin kendini denediği sınava 4. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm öğrenciler başvurabilecek.

İLGİLİ HABER Kırklareli’nin “İyilik Elçileri” Çocuklara Okulu Oyunlarla Sevdiriyor
Doğa Koleji'nin başarıyı yüzde 100'e varan burs oranlarıyla ödüllendirdiği bursluluk sınavı, 13-14 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek.

500 puan üzerinden değerlendirilecek olan sınav sonuçlarına göre başarılı öğrenciler, sınava girdikleri kampüsün kontenjanına göre yüzde 100’e varan eğitim bursundan faydalanacak ve Türkiye’nin en ayrıcalıklı eğitimiyle tanışacak.

Ücretsiz gerçekleşecek sınava kayıt ve bilgi için Doğa Koleji web sitesi veya https://bursluluksinavi.dogakoleji.k12.tr adresi ziyaret edilebilir.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler