SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Altın Portakal Film Festivali İptal Edildi! Muhittin Böcek Duyurdu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl 60'ıncısı gerçekleşecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin iptal edildiğini duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Antalya Altın Portakal Film Festivali, “Kanun Hükmü” belgeseliyle alakalı yaşanan sansür krizinin sonucunda iptal edildi.

muhittin-bocek-1.png

Muhittin Böcek’in Açıklaması İçin Buraya Tıklayın

İLGİLİ HABER Tıra Arkadan Çarpan Yolcu Otobüsündeki 10 Kişi Yaralandı
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl 60'ıncısı gerçekleşecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin iptal edildiğini duyurdu.

Altın Portakal Film Festivali Neden İptal Edildi?

Aynı anda Altın Portakal Film Festivali’nin başkanlığını yapan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, paylaşımda bulunduğu videoda, son tartışmaların sonunda, 7- 14 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan Altın Portakal Film Festivali’nin iptal edildiğini bildirdi. Başkan Böcek, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Değerli sinemaseverler, kıymetli hemşerilerim; Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak özüne döndürdüğümüz, yıllara meydan okumuş, Antalya’mızın ve ülkemizin en önemli markalarından biri olan ve 7- 14 Ekim tarihleri arasında yapmayı planladığımız Antalya Altın Portakal Film Festivali’mizi bizim dışımızda oluşan ve oluşturulan süreç sebebiyle iptal ettiğimizi tüm sinemaseverlere üzülerek bildiriyorum. Şahsıma ve belediyemize malum film üzerinden isnat edilen suçlamaların tamamını da gerçek muhataplarına aynen iade ediyorum.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler