SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bilecik’te 4 Uyuşturucu Taciri Tutuklandı

Bilecik'te, İl Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen yol ve sokak uygulamalarında, "uyuşturucu imal ve ticareti yapmak" gözaltına alınan 5 zanlıdan 4'ü tutuklandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bilecik’te, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen yol ve sokak uygulamalarında, “uyuşturucu imal ve ticareti yapmak” suçlamasıyla gözaltına alınan 5 zanlıdan 4’ü tutuklandı.

Emniyet güçleri, uyuşturucuyla mücadele kapsamında gerçekleştirilen operasyonla ilgili detayları paylaştı.

Yol uygulamalarında 20,58 gram metamfetamin, 14,38 gram sentetik kannabinoid ve 2,57 gram esrar ile tabanca, sokak uygulamalarında ise 19,28 gram metamfetamin ve 1,14 gram sentetik kannabinoid ile 3 gram esrar ve pompalı tüfek ele geçirildi.

İLGİLİ HABER Tıra Arkadan Çarpan Yolcu Otobüsündeki 10 Kişi Yaralandı
Bilecik'te, İl Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen yol ve sokak uygulamalarında, "uyuşturucu imal ve ticareti yapmak" gözaltına alınan 5 zanlıdan 4'ü tutuklandı.

“Uyuşturucu madde imal ve ticareti” suçundan gözaltına alınarak emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 5 şüpheliden 4’ü çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandı, biri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

“Kullanmak için uyuşturucu madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak”tan ise 13 kişi hakkında yasal işlem yapıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler