SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İstanbullular Dikkat! Afrika Tozları Çamur Olarak Yağacak

Meteoroloji’den “Afrika Tozu” uyarısının gelmesi sonrasında akşam saatlerinde İstanbul’un bazı semtlerine sağanak yağmurla beraber çamur yağmaya başladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yunanistan üzerinden ülkemize gelen Afrika tozları etkisini sürdürüyor. Marmara Bölgesi için Meteoroloji’den gelen uyarılar sonrasında Edirne tarafından giriş yapan sağanak yağışlar İstanbul’un bazı semtlerinde etkili olmaya başladı.

Başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi, sabah saatlerinden itibaren lodosa teslim olurken yağışların özellikle Edirne’de etkili olduğu belirtildi.

Hava Durumu

İLGİLİ HABER Marmara Denizi’nde Batan Geminin Mürettebatı İçin Arama Çalışmaları 12. Gününde
Meteoroloji’den “Afrika Tozu” uyarısının gelmesi sonrasında akşam saatlerinde İstanbul’un bazı semtlerine sağanak yağmurla beraber çamur yağmaya başladı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü bugün için Edirne, Kırklareli, Düzce, Zonguldak ve Bartın’a gök gürültülü sağanak uyarısında bulunmuştu.

İstanbul‘da sabah saatlerinden itibaren özellikle sahil kesimlerinde lodosun etkili olduğu görüldü. Rüzgarın saatteki hızı zaman zaman 36 kilometreye kadar çıktı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler