SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Saadet-Gelecek Parti TBMM Grubu Gazze’ye Gitmek İçin Başvuru Yaptı

Saadet ve Gelecek Partisi, İsrail çatışmaları altında olan Gazze'ye gitmek için T.C. Dışişleri Bakanlığına ve Mısır Büyükelçiliğine başvuru yaptı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ortak grubu olan Saadet ve Gelecek Partisi, haftalık olağan grup toplantısını bu sabah gerçekleştirdi.

BAKANLIĞA BAŞVURU YAPILDI

Saadet-Gelecek Partisi Grubu İsrail’in ablukası ve çatışmaları altında olan Gazze’ye gitmek için Dışişleri Bakanlığına ve Mısır Büyükelçiliğine başvuru gerçekleştirdi.

SAADET GRUBU GAZZE’YE GİDECEK

Saadet Partisi’nden gelen açıklamaya göre grup milletvekilleri TBMM’nde verdiği araştırma önergesinin AK Parti ve MHP’nin oylarıyla kabul görmemesinin ardından Gazze’de yaşanan insanlık dramını ve insan hakları ihlallerini yerinde incelemek ve mazlum Gazze halkı ile dayanışmalarını ispatlamak amacıyla Mısır’a gidecek.

İLGİLİ HABER Lastiği Patlayan Minibüsün Devrilmesi Sonucu 12 Kişi Yaralandı
Saadet ve Gelecek Partisi, İsrail çatışmaları altında olan Gazze'ye gitmek için T.C. Dışişleri Bakanlığına ve Mısır Büyükelçiliğine başvuru yaptı.

Heyet, Mısır’daki Refah sınır kapısından girerek Gazze’ye geçiş yapacak.

Heyetin gidişi için Dışişleri Bakanlığına ve Mısır Büyükelçiliğine başvuru gerçekleştirildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler