SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bakırköy’de Kaçak İlaç Operasyonunda Botoks İlaçları Ele Geçirildi

İstanbul'da düzenlenen kaçak ilaç operasyonunda iki şüpheli gözaltına alınırken, adreslerde yapılan aramalarda çok sayıda botoks ilacı ele geçirildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bakırköy İlçesi’nde düzenlenen kaçak ilaç operasyonunda, İl Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yasa dışı ilaçların ülkeye girişini engellemek amacıyla harekete geçti.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde gerçekleştirilen operasyonda, kaçak yollardan ülkeye sokulan ilaçların izini süren ekipler, ilaçların bulunduğu adreslere baskınlar düzenledi.

Operasyon sonucunda 2 şüpheli gözaltına alınırken adreslerde yapılan aramalarda çok sayıda botoks ilacı ele geçirildi.

İLGİLİ HABER Spor Salonlarında Ciddi Enfeksiyon Riski Bulunuyor
İstanbul'da düzenlenen kaçak ilaç operasyonunda iki şüpheli gözaltına alınırken, adreslerde yapılan aramalarda çok sayıda botoks ilacı ele geçirildi.

Adreslerde yapılan aramalarda satışa hazır halde kutulama aşamasında 724 botoks ilacı, 257 botoks maddesi, 153 dolgu maddesi, 800 dolgu ilacı, 23 anestezi kremi, basıma hazır halde 100 boş ilaç kutusu, 200 kullanım kılavuzu ile ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler