SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erkan Özerman Kocaeli’de Toprağa Verildi

Bir süredir pankreas kanseri için tedavi gören organizatör ve menajer Erkan Özerman'ın cenazesi Kocaeli'de toprağa verildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’da kanser tedavisi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybeden organizatör ve sanatçı menajeri Erkan Özerman’ın cenazesi, Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde defnedildi.

Özerman için çocukluğunun geçtiği Kocaeli’nin Kartepe ilçesi Uzuntarla Mahallesi’ndeki evin önünde helallik alındıktan sonra Uzuntarla Merkez Mezarlığı’nda tören düzenlendi.

Burada kardeşleri Nurkan Özerman Tekelioğlu ve Mehmet Özerman ile diğer yakınları taziyeleri kabul etti.

İLGİLİ HABER Edirne’de Jandarma Ekipleri KADES’i Tanıttı
Bir süredir pankreas kanseri için tedavi gören organizatör ve menajer Erkan Özerman'ın cenazesi Kocaeli'de toprağa verildi.

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman da aileye başsağlığı dileklerini iletti.

Özerman’ın cenazesi, kılınan namazın ardından burada toprağa verildi.

Kuzeni Mehdi Nüzhet Çetinbaş, gazetecilere, Özerman’a son görevlerini yerine getirdiklerini söyledi.

Özerman’ın çocukluğunun Uzuntarla’da geçtiğini aktaran Çetinbaş, “Köye çok bağlıydı. Bayramlarda, boş vakitlerinde sürekli buralarda bulundu, buraları hiç unutmadı. Vefat ettiğinde köyünde gömülmek istediği için biz de son vazifemizi yerine getirdik. Babasının mezarına gömülmek istedi. Biz de vasiyetini yerine getirdik.” diye konuştu.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler