SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İl Göç İdaresi Müdürlüğü Personeli Kan Bağışı yaptı

Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğü personeli, Türk Kızılay'a kan bağışında bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Türk Kızılay tarafından müdürlüğün bahçesinde kan bağışı çadırı kuruldu, kan değerleri uygun olan personelin bağışları kabul edildi.

İl Göç İdaresi Müdürü Musa Aşılıoğlu, kan bağışı çağrısına müdürlük olarak kayıtsız kalmadıklarını belirtti.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğü personeli, Türk Kızılay'a kan bağışında bulundu.

Türk Kızılay’a her zaman destek olmaya çalıştıklarını aktaran Aşılıoğlu, “Kan bağışı için yöneticiler ve personelimiz uzun kuyruk oluşturdu. Kan bağışında bulunan personelimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler