SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kırklareli’nde Öğretmenler Günü’nde Öğretmenler Toplu Taşımaları Ücretsiz Kullanabilecek

Kırklareli Belediyesince 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere şehir içi toplu taşıma ulaşımı ücretsiz olacak.

Yayınlanma:
ABONE OL

Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 39 Kent Kartı bulunan öğretmenlere toplu taşımada bir günlük ücretsiz ulaşım olanağı sağladıklarını bildirdi.

Öğretmenlerin geleceğin mimarı olduğunu ifade eden Kesimoğlu, belediye olarak öğretmenlere her zaman destek olmaya çalıştıklarını belirtti.

Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlerin yaşam şartlarına katkı sunmayı hedeflediklerini aktaran Kesimoğlu, “Öğretmenlerimizin yaşam şartlarına katkı sunabilmek adına, 24 kasımda böyle küçük bir uygulamayı hayata geçirmek istedik. Öğretmenlerimizin koşulları ne kadar rahat olursa, çocuklarımızın yetişmesindeki verim de o kadar artar. Biz elimizdeki imkanlar nezdinde onlara katkı sunmaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler