SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mide Şişkinliğine Ne İyi Gelir? Tek Kaşıkta Şişkinliğe Son

Ağır bir öğünün sonrasında ya da kronik bir rahatsızlık sonrasında yaşayabileceğiniz bir sorun olan mide şişkinliği artık tarihe geçecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

Ağır bir öğünün sonrasında ya da kronik bir rahatsızlık sonrasında yaşayabileceğiniz bir sorun olan mide şişkinliği artık tarihe geçecek. Doğanın mucizesi bu ürünü yoğurdun içine koyduğunuzda midedeki tüm şişkinliği yok ediyor.

yogurt-1.jpg

Yoğurdun içine bir kaşık koyduğunuzda midenizdeki şişkinliği alacak olan mucize ürün rezene ile yoğurt kürü hazırlayabilir ve şişkinlikten artık kurtulabilirsiniz. Rezene ile mide şişkinliğine karşı engel oluşturmak için kür hazırlayabilirsiniz. 1 kase yoğurdun içine 1 çay kaşığı dereotu tohumu, 1 çay kaşığı rezene tohumu, 1 çay kaşığı Frenk kimyonu ve 1 çay kaşığı anason dahil ederek karıştırın. Mide rahatsızlığı hissettiğiniz durumlarda bu karışımı hazırlayarak kullanabilirsiniz.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler