SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Oyuncu Ve Yazar Ercan Kesal Bandırma Kitap Günleri’ne Konuk Oldu

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, 5’incisi düzenlenen Bandırma Kitap Günleri’ne ünlü oyuncu ve yazar Ercan Kesal, konuk oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bandırma Kitap Günleri kapsamında düzenlenen 5. etkinlikte, sevilen oyuncu ve yazar Ercan Kesal, Cumhuriyet Meydanı’nda keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Kitapların insan hayatındaki öneminin altını çizen Kesal, “Kitaplar başka bir dünyanın kapılarını aralar. Kitap insanları iyileştirir. Kitap ile hemhal olan insan sağlam insandır. Kitaplarla ömrüm boyunca hep iç içe ve dost yaşadım. Sinema sektörüne girmemin asıl sebebi senaryo yazmamdı. Aslında senaristlik yapıyordum daha sonradan oyunculuk yapmaya başladım. Ben aslında rol yapmayı bilmem” dedi.

Ercan Kesal, “Cebimdeki Ekmek Kırıntıları” kitabının aslında bir söyleşi kitabı olduğunu belirterek kitabının ortaya çıkışından anlattı.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, 5’incisi düzenlenen Bandırma Kitap Günleri’ne ünlü oyuncu ve yazar Ercan Kesal, konuk oldu.

Söyleşinin ardından Kesal, hayranları için kitabını imzaladı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler