SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ümraniye’de Eski Eşini Bıçaklayarak Öldüren Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi

Ümraniye'de eski eşi Fatoş Çetin'i bıçaklayarak öldürdüğü suçlamasıyla yakalanan Mehmet Dinç adli makamlara sevk edildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Dün Ihlamurkuyu Mahallesi’nde yaşanan olayda eski imam nikahlı eşiyle yaşadığı bir tartışmanın ardından şüphelinin bıçak kullanarak eski eşini öldürdüğü iddia edilmişti. Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlı sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi.

Bu arada, hakkında 6 Eylül’de uzaklaştırma kararı verilen Mehmet D. ile 3 yıl önce imam nikahıyla evlendikten 1 yıl sonra ayrılan Fatoş Çetin’in geçen yıl tekrar barışarak İzmir’de yaşamaya başladıkları öğrenildi.

Bir çocukları bulunan ikili arasında mart ayında meydana gelen tartışmada Çetin’i bıçakla yaralayan Mehmet D’nin başka bir kadınla resmi nikahlı olduğu belirtildi.

İLGİLİ HABER Edirne’de Boşanma Aşamasındaki Eşi Tarafından Silahla Vurulan Kadın Öldü
Ümraniye'de eski eşi Fatoş Çetin'i bıçaklayarak öldürdüğü suçlamasıyla yakalanan Mehmet Dinç adli makamlara sevk edildi.

Ümraniye Ihlamurkuyu Mahallesi’nde dün imam nikahlı eski eşi Fatoş Çetin’i (27) bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen Mehmet D. (27), Ataşehir Mimar Sinan Mahallesi’nde gözaltına alınmıştı.

Şüphelinin olayda kullandığı bıçak da yakınlarda bir çöp konteynerinde ele geçirilmişti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler