Coronavirus (Covid-19)

  • 43,316,259Coronavirus Vaka Sayısı
  • 1,158,711Ölü Sayısı
  • 10,265,798Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 01:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Zehra KINALI: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KADINI YAŞATIRMIŞ (!)

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KADINI YAŞATIRMIŞ (!)


İstanbul sözleşmesi kadını yaşatırmış(!)
Oysa yasayı doğurup bizim başımıza bela edenler kendi ülkelerinde kadını yaşatamıyorlar, o halde bu yasa bizim kadınlarımızı nasıl yaşatacak?

Fransa'da her 3 günde bir kadın öldürülüyor, İngiltere'de her iki haftada bir kadın cinayeti işleniyor , Danimarka'da ise kadına tecavüz yasal sayılıyor. Almanya kadına tacizde ilk sırada, tecavüz ve kadın cinayetinde Romanya ilk sırada yer alırken, biz kalkmışız İstanbul sözleşmesi yaşatır diyoruz.
Bunu bize dayatanlar niye kendi kadınlarını yaşatamıyor acaba?

Kadını yaşatan tek bir yasa vardır, Allah'ın yasası. Kadın hakları diye Nisa suresini indiren yüce Allah, "kadın Allah'ın emanetidir" diyen Peygamber efendimiz, kısasta hayır vardır hükmünü koyan İslam dinidir. İstanbul sözleşmesi ise şiddet var diye aileyi bölüp parçalayıp, kadını bir adamdan kurtarıp başka bir adamın ağına kurban veren ahlâksız bir projedir. Madem, kadınlar yaşasın istiyoruz niye idam gelsin demiyoruz?
Kadına, çocuklara, hayvanlara dokunanlar için dar ağacı kuralım.
Zinayı yasaklayalım!!!
Madem müslümanız niye inandığımız dinin emirlerini değilde kendi çıkardıkları yasaların bile kendilerine faydası olmayan ülkelerin kanunlarıyla adalet tesis etmeye çalışıyoruz. Bu ne kadar inandırıcı veya ne kadar akıllıca birşeydir.

Ey akıl sahipleri!!! diye sesleniyor yüce Allah. Aklını kiraya verenler Allah'a kul olmak yerine elin kafirinin yasasından medet umuyor.
Oysa ben müslümanım ve;
İdam istiyorum...
Kısasa kısas istiyorum...
Zina suç sayılsın istiyorum...
Karısını nadide çiçek gibi koruyup başkasının namusuyla oynayan şerefsizlerin deşifre edilip cezalandırılmasını istiyorum(z) demeliyiz.

İstanbul sözleşmesi siyonizmin projesidir. Önce aileyi yok edip sonra da devleti yıkmayı hedef alan alçakça ve ahlaksızca bir oyundur. Bu nedenle Aile yapımızı kadınlarımızı korumak için İstanbul sözleşmesine hayır diyoruz.

İstanbul "sözleşmesine dokunma" diye pankart asıp propaganda yapanlara bir bakın, hepsi ekonomi gücü yerinde olan feminist insanlar ve teröre finansörlük yapan kuruluşlar.

Kadını güçle kandırıp erkek düşmanı yaparak asi duruma düşürmek, metres hayati yaşamak şartıyla erkeksiz bir hayati cazip göstermekle, evlilik düşüncesinden uzak tutup yasak ilişkiler içinde kucaktan kucağa gezdirmekle kadınları koruyamayız.

Bbu işin tek çözümü idam yasasıdır... Kısasa kısastır...
Zinayı yeniden suç diye yasalaştırmaktır.
Istanbul sözleşmesine #hayır#
Zinaya #hayır
Idama #Evet#

Zehra KINALI

Devamını Oku
Zehra KINALI: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KADINI YAŞATIRMIŞ (!)