SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Boyner Kozmetik Festivali Başladı

Cilt bakım ve kozmetik markalarını bir araya getiren Boyner Kozmetik Festivali başladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Güzellik tutkunlarını heyecanlandıran bir etkinlik başladı! Boyner Kozmetik Festivali, cilt bakımı ve kozmetik dünyasının en seçkin markalarını bir araya getirerek 16 Ekim’e kadar devam edecek bir güzellik şölenine dönüşüyor.

Boyner’den yapılan açıklamaya göre, festival kapsamında binlerce farklı marka ve ürün, cilt bakımı ve güzellik alanında uzmanlaşmış birçok markayı bir araya getiriyor.

Bu renkli etkinlik, katılımcılara cildini yeni mevsime hazırlamanın yanı sıra en güncel makyaj trendlerini yakalama fırsatı sunuyor.

İLGİLİ HABER Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ Halka Açılıyor
Cilt bakım ve kozmetik markalarını bir araya getiren Boyner Kozmetik Festivali başladı.

Festival boyunca tanınmış uzmanlar eşliğinde, makyajın inceliklerinin, cilt bakımındaki püf noktaların ve güzellik trendlerinin konuşulacağı workshoplar ve etkinlikler de katılımcıları bekliyor. Black Honey, Blue Line, Burberry, Calvin Klein, Chloe My Eurohia, DG Devotion, Kenzo Home Marine, Lancome Absolue, Michael Kors ve daha birçok marka Boyner’e özel etkinlik ve kampanyalarla festivalde yer alıyor.

Boyner Kozmetik Festival’inde seçili kozmetik alışverişinde 2 ve üzeri ürün alanlara yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler