SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Büyük İndirim Başlıyor! ‘Tarım Kredi Marketlerde İndirim’ Kampanyası

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı çağrıdan sonra Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde indirim kampanyası başlatılıyor. İşte Tarım Kredi Marketlerde indirime girecek olan ürünler ve Tarım Kredi Market indirim tarihleri.

Yayınlanma:
ABONE OL

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zincir marketlere yönelik gerçekleştirdiği indirim çağrısının sonrasında Tarım Kredi Kooperatif Marketler de gıdadan temizlik malzemelerine kadar birçok üründe fiyatları düşürme kararı aldı.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinden gelen açıklamaya göre, Tarım Kredi Kooperatif Market, Türkiye’nin 81 şehrinde 3 bini aşkın satış noktasıyla ürünlerini tüketicilerle bir araya getiriyor.

Kuruluş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zincir marketlere yaptığı enflasyon ve hayat pahalılığıyla mücadeleye destek olma çağrısı sonrası yeni bir kampanya yapıldı.

İLGİLİ HABER Akbank’tan Nisan Ayı Kampanyaları
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı çağrıdan sonra Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde indirim kampanyası başlatılıyor. İşte Tarım Kredi Marketlerde indirime girecek olan ürünler ve Tarım Kredi Market indirim tarihleri.

tarim-3.jpg

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde mevcut indirim kampanyalarına ek olarak 16 Ekim tarihinde başlayacak olan yeni kampanya kapsamında, süt, peynir, pirinç, nohut, mercimek, ayçiçeği yağı, salça, çay, un gibi temel ihtiyaç ürünleri ile birlikte deterjan, sabun, kağıt peçete ve kağıt havlu gibi temizlik ürünlerinde de yüzde 50’ye varan indirim uygulanacak.

tarim-2.png

Ayriyeten, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri, çiftçilerden direkt tedarik edilerek satışı olan patates, soğan, elma, portakal, domates ve salatalık gibi meyve ve sebze ürünlerinde de “manavda taptaze indirim” kampanyası devam edecek.

tarim-3.jpeg

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, üretici ile tüketici arasında doğrudan bir kanal sağlayarak, çiftçilerin ürettiği ürünleri en uygun fiyatla tüketicilere ulaştırmayı ve ülke ekonomisine destek olmayı düşünüyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler