SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Faizsiz Evlilik Kredisi Çıktı Mı, Ne Kadar, Yaş Sınırı Var Mı?

2 yıl geri ödemesiz 150 bin TL faizsiz evlilik kredisi için yeni evlenmeyi düşünenler çiftler araştırmalarını hızlandırdı. Düğün hazırlığında olan çiftler Aile ve Gençlik Bankası üzerinden sağlanacak faizsiz evlilik kredisi başvuru detayları...

Yayınlanma:
ABONE OL

150 bin TL 2 yıl geri ödemesiz faizsiz evlilik kredisi için sayılı günler kala heyecan arttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından konu hakkında yapılan son açıklamada yeni evlenecek çiftlere Aile ve Gençlik Bankası’ndan karşılanmak üzere faizsiz kredi desteği sunulacağını kamuoyuyla paylaşmıştı. Bunun için kanun teklifinin kısa sürede Meclis’e gelmesi beklenmekte.

Faizsiz Evlilik Kredisi Ne Kadar?

Yeni evlilikleri teşvik etmek üzere, Aile ve Gençlik Bankası üzerinden yeni evlenen çiftlere 2 yıl geri ödemesiz 48 ay vadeli 150 bin TL faizsiz kredi verilecek.

Yeni evlenecek çiftlere devlet destekli faizsiz evlilik kredisi başvuru şartları, vade sayısı ve tarihlerinin yanı sıra yaş sınırının olup olmayacağı henüz bilinmemektedir.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler