SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

TMSF, Ertur Mühendislik’in Hisselerini Satışa Çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Ertur Mühendislik'in hisselerinin yüzde 50'sini 700 milyon lira muhammen bedelle satışa çıkardı.

Yayınlanma:
ABONE OL

TMSF’nin Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilanına göre, Kurumun Ertur Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ’de bulunan toplam yüzde 50 oranındaki hisseleri bir araya getirilerek Fon Kurulu Kararı ile oluşturulan ve satışına karar verilen “Ertur Mühendislik’in yüzde 50 Oranındaki Hisseleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü” ihale edilecek.

Muhammen bedelin 700 milyon lira olarak belirlendiği ihalede, kapalı zarf ve açık artırma usulleri birlikte uygulanacak.

İhaleye katılabilmek için 70 milyon lira teminat yatırılması ve 23 Ocak saat 16.00’ya kadar teklif verilmesi gerekiyor.

İLGİLİ HABER Altının Kilogram Fiyatı 2 Milyon 122 Bin Liraya Yükseldi
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Ertur Mühendislik'in hisselerinin yüzde 50'sini 700 milyon lira muhammen bedelle satışa çıkardı.

İhale, 24 Ocak tarihinde saat 11.00’de TMSF’nin Esentepe’deki binasında yapılacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler