SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Türkiye İnovasyon Haftası’na Fuzul Ventures’da Katılıyor

Fuzul Holding’in girişimciliği ve inovasyonu destekleyen yeni markası Fuzul Ventures, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği Türkiye Innovation Week (Türkiye İnovasyon Haftası/TIW) 2023 etkinliğinde yerini aldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten yapılan açıklamaya göre, inovasyon ile girişimciliği merkeze alan ve vizyoner projeleri desteklemek üzere yola çıkan Fuzul Ventures’in katıldığı ilk etkinlik, TİM tarafından bu sene 10’uncusu düzenlenen TIW 2023 oldu.

Haliç Kongre Merkezi’nde hem Türkiye’den hem de dünyadan inovasyona yön veren isimleri buluşturan TIW’de Fuzul Ventures, 23-25 Kasım tarihleri arasında G4 No’lu standında ziyaretçilerini bekliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fuzul Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Akbal, girişimciliğin ülke ekonomilerinin büyümesinde hatırı sayılır bir güç olması global arenada da kabul görmüş bir gerçek olduğunu belirtti.

İLGİLİ HABER Türkiye’nin İhracat Artışında Başı Irak Çekti
Fuzul Holding’in girişimciliği ve inovasyonu destekleyen yeni markası Fuzul Ventures, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği Türkiye Innovation Week (Türkiye İnovasyon Haftası/TIW) 2023 etkinliğinde yerini aldı.

Akbal, şunları kaydetti:

“Girişimciliği, ülkelerin dünyada söz sahibi olabilmeleri hususunda da güçlü bir argüman olarak değerlendiriyorum. Fuzul Ventures ile biz de vizyoner ve potansiyel barındıran girişimcilik faaliyetlerine destek vermek maksadıyla yola çıktık. Fintech, proptech, gaming ve martech alanlarındaki girişimlere yatırım yapmak istiyoruz. Buradaki amacımız hem Fuzul Holding olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlara hem de potansiyeline inandığımız alanlara eğilmek.

Öyle ki destek vererek gelişimine katkı sunduğumuz ve büyümesine zemin hazırladığımız girişimlerin bir süre sonra müşterisi olmayı da arzu ediyoruz. Yatırım yaptığımız girişimleri, kendi firmalarımızın istifadesine sunduğumuzda rekabette de ön plana çıkacağımızı ve fark oluşturacağımızı düşünüyoruz. Gerçekleştireceğimiz yatırımlarla, geleceğin lider şirketlerinin temelini bugünden atacağız ve burada amacımız yalnızca onlara finansal destek sağlamak da değil. Fuzul Ventures olarak girişimcilere tecrübe aktarımı yapıyor olmamızın yanı sıra onlara yeni bağlantılar da kazandırmayı arzuluyoruz. Dolayısıyla bugün burada, böyle bir organizasyonun paydaşı olarak yer almak bizim için çok kıymetli.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler