SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Atatürk’ün Fotoğrafını Yaktılar! 3 Lise Öğrencisi Gözaltına Alındı

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafını yakan 3 liseli öğrenci, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kayseri’nin İncesu ilçesinde lise öğrencileri A.K., A.N. ve H.E., Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını ateşe verdi. Öğrencilerden A.K. fotoğrafı ateşledi, diğer arkadaşları ise yanında bulunuyordu. Yaşanan bu olay sosyal medyada da yayıldı ve tepki topladı. Olayın sonrasında 3 öğrenci, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

ates-4.webp

Konuya yönelik Kayseri Valiliğinden gelen yazılı açıklamada, “Kayseri’de, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafının yakılması olayına ilişkin sosyal medya platformlarında bir videonun dolaşıma girdiği tespit edilmiştir. Bahse konu olaya karışan kişiler tespit edilerek gözaltına alınmış olup, adli ve idari süreç başlatılmıştır” denildi.

İLGİLİ HABER Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan Zanlı Tutuklandı
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafını yakan 3 liseli öğrenci, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

ates.webp

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler