SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bakan Işıkhan Duyurdu: Emekli Maaşları Çalışmaları Başladı

Yayınlanma:
ABONE OL

Emeklilere geçtiğimiz temmuzda zam gerçekleşmemesi seçimlerde AK Parti’ye oy veren emekli de çileden çıkarmıştı. En az emekli maaşının 7 bin 500 TL’de sabit kaldığı. Emekli maaşına zam olmaması sebebiyle tepkiler günden güne çoğalırken emekli maaşları ile alakalı yeni açıklama Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan’dan oldu.

Emekli maaşlarında iyileşme yapılmak üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan talimat aldığını ileten Vedat Işıkhan “Çalışmaya başladık” dedi.

Emekli Maaşlarına Zam Yapılacak Mı?

Emekli maaşları ile ilgili nasıl bir düzeltme yapılacağına dair bir bilgi vermeyen Bakan Vedat Işıkhan şunları dile getirdi:

“Emeklilerle ilgili Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarını aldık ve çalışmaya başladık.Bu zamana kadar ne emeklilerimizin ne de diğer vatandaşlarımızın taleplerine kayıtsız kalmadık, bundan sonra da kalmayız.Tüm imkanlarımızı hatta imkanları daha da zorlayarak gerekeni yapacağımızın bilinmesini özellikle belirtmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler