SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bora Kaplan Operasyonu: 9 Polis Açığa Alındı

Organize suç örgütü kurmak suçuyla tutuklanan Ayhan Bora Kaplan soruşturması kapsamında Ankara Emniyeti’nde 9 kişinin açığa alındığı iddia edildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Ankara’da “Kaplanlar” olarak bilinen suç örgütünü yönettiği suçlamasıyla tutuklanan Ayhan Bora Kaplan ve adamları hakkında yürütülen soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Aralarında eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu döneminde önemli görevlerde bulunan emniyet müdürlerinin de olduğu dokuz polisin “suç örgütü” iddiasıyla açığa alındığı öne sürüldü.

T24’ten Asuman Aranca’nın haberine göre, eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu döneminde çok kritik görevlerde bulunan bazı müdürlerin de aralarında bulunduğu 9 kişi, yürütülen idari soruşturma kapsamında açığa alındı.

Söz konusu polisler hakkında bir süredir müfettiş incelemesinin devam ettiği, bu kapsamda müfettişlerin talebi ve Bakan Ali Yerlikaya’nın oluruyla 9 kişinin dün akşam saatlerinde açığa alındığı ifade edildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler