SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Boş Yük Vagonu Liman Kapısına Çarptı

Tekirdağ'da, demir yolunda ilerleyen boş yük vagonu liman kapısına çarptı. Kaza anı, bir kişi tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Tekirdağ’da demir yolunda ilerleyen boş yük vagonu liman kapısına çarptı. Çarpma anı cep telefonuyla görüntülendi.

Bir araçtan cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde, lokomotife bağlı olmayan platform tipi yük vagonunun, bir süre raylarda ilerledikten sonra Vatan Caddesi’ndeki kapalı liman kapısına çarptığı görülüyor.

Kayıtlarda bir süre daha liman içerisinde ilerleyen vagonun hızının azalmasıyla durduğu yer alıyor.

İLGİLİ HABER Suç Makinesi Olan Çocuk Yaştaki 3 Hırsız Tutuklandı
Tekirdağ'da, demir yolunda ilerleyen boş yük vagonu liman kapısına çarptı. Kaza anı, bir kişi tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

Platform tipi vagonun, vagon ayrımı sırasında teknik arıza nedeniyle ilerlediği değerlendiriliyor.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler