SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Operasyon Sinyali Geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin 4. Olağanüstü kongresinde konuşma yaptı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye’ye yeni bir operasyon sinyali gönderdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin olağanüstü kongresinde önemli açıklamalarda yaptı. “Bir gece ansızın gelebiliriz” söylemleriyle Suriye’ye olası bir askeri operasyon sinyali verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarının genel özeti şu şekilde:

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin 4. Olağanüstü kongresinde konuşma yaptı.

“Yarısı yalan, yarısı yanlış haberler ve beyanlarla milletimizi, özellikle de gençlerimizi karamsarlığa sürüklemek isteyenlere biz ülkemizde izin vermeyeceğiz. Sınırlarımız içinde ve dışında tek bir insanımızın dahi burnunun kanamasına, onurunun zedelenmesine, hayallerinin gölgelenmesine asla rıza göstermeyeceğiz.

Terörü kaynağında kurutma” bu stratejimizi kararlılıkla uygulayacak, PKK’sından FETÖ’süne, DEAŞ’ından marjinal örgütlere bütün bunlara kadar eli kanlı canilerden döktükleri her damla kanın hesabını misliyle soracağız. “Bir gece ansızın gelebiliriz” ikazının, vatanımızın bekasına kast eden alçakların yüreklerine saldığı korkuyu hiç eksiltmeyeceğiz.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler