SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Emine Erdoğan’dan İsrail Tepkisi: Tarih İsrail’in işlediği insanlık suçunu unutmayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki hastane saldırısına yönelik sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, İsrail’in Gazze’deki bir hastaneyi hedefine alması sonucu yüzlerce masum insanın ölmesine ve yaralanmasına sebep olmasının hiçbir haklılığının olamayacağını söyledi. Erdoğan, “Tarih; kadın, çocuk, yaşlı demeden Gazze’ye ölüm yağdıran İsrail’in işlediği insanlık suçunu unutmayacak.” diye belirtti.

Erdoğan, Gazze’den günlerdir süren ve daha da yükselen acı feryatların kalpleri paramparça ettiğini vurguladı.

Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından şu şekilde paylaşım yaptı:

İLGİLİ HABER Mahzen-29 Operasyonlarında Ele Geçirilenler Emniyette Sergilendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki hastane saldırısına yönelik sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

“Gazze’den günlerdir yükselen acı feryatlar kalplerimizi paramparça ediyor.

Son olarak İsrail’in bir hastaneyi hedef alarak yüzlerce masum insanın ölmesine ve yaralanmasına sebep olmasının hiçbir haklılığı olamaz.

Tarih; kadın, çocuk, yaşlı demeden Gazze’ye ölüm yağdıran İsrail’in işlediği insanlık suçunu unutmayacak.

Dünyanın seyirci kaldığı bu zulme bir an önce “dur!” denilmesini, daha fazla annenin yüreğinin yanmamasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler