SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erdoğan’dan İsrail’in Hastane Saldırısına Sert Tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, işgalci İsrail’in hastaneyi hedef alması sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında tüm insanlığın bir an önce harekete geçmesini için davet mesajı gönderdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

İsrail ordusu, Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılarına devam ederken akşam saatlerinde sivillerin tedavi gördüğü hastane hedef alındı. İsrail savaş uçakları tarafından bombalanan hastanede ilk belirlemelere göre en az 500 kişinin öldüğü belirlendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, işgalci İsrail’in Gazze’de hastaneyi hedef alması sonrası sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımında, “İçerisinde kadınların, çocukların, masum sivillerin olduğu bir hastaneyi vurmak, İsrail’in en temel insani değerlerden yoksun saldırılarının son örneğidir. Gazze’de yaşanan ve tarihte benzeri olmayan bu vahşeti durdurmak için tüm insanlığı harekete geçmeye davet ediyorum.” dedi.

Erdoğan, “İsrail’in en temel insani değerlerden yoksun saldırılarının son örneğidir.” diyerek; “Gazze’de yaşanan ve tarihte benzeri olmayan bu vahşeti durdurmak için tüm insanlığı harekete geçmeye davet ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler