SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İnşaatta Ölü Bulunan Kardeşlerin Babası Konuştu

Sancaktepe'de bir inşaatın temelindeki suda cesedi bulunan 3 çocuğun babası Ayvaz Sağın, inşaat alanında herhangi bir önlem alınmadığını belirterek olayın ihmalden kaynaklandığını öne sürdü.

Yayınlanma:
ABONE OL

Sancaktepe’nin Hilal Mahallesi’nde, Gülpembe Sokak’ta devam eden bir cemevi inşaatının temelindeki yağmur suyu birikintisinde hayatını kaybeden 3 çocuğun cesedi Adli Tıp Kurumu’nda inceleniyor.

Baba Ayvaz Sağın, inşaat alanında alınan herhangi bir önlemin olmadığını savunarak olayın ihmalden kaynaklandığını öne sürdü.

Sağın kardeşlerin cenazelerinin, otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından Sancaktepe’deki Yenidoğan Mezarlığı’nda toprağa verilmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABER 64 Bin Sahte Parfüm Ele Geçirildi
Sancaktepe'de bir inşaatın temelindeki suda cesedi bulunan 3 çocuğun babası Ayvaz Sağın, inşaat alanında herhangi bir önlem alınmadığını belirterek olayın ihmalden kaynaklandığını öne sürdü.

“İhmal 3 çocuğumuzu aldı yuttu”

Evlerinde taziyeleri kabul eden baba Ayvaz Sağın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocuklarının ihmal nedeniyle öldüğünü söyledi.

Suyun üzerindeki topun çocuklarına ait olduğunu belirten Sağın, “Top ellerindeki toptu. Herhalde top düştü oraya. Onu alayım derken düştüler mi, kaydılar mı ne olduysa bilmiyoruz.” dedi.

İnşaat alanında herhangi bir önlem alınmadığını öne süren Sağın, “İhmal var. Çocuğun boğulduğu yerde ne bir önlem var ne bir güvenlik var. Su dolmuş, etraf çamur. Okulun dibinde, okula 60 metre var yok, öğrencilerin geçtiği bir yol. Sırf benim çocuğum için değil, herkesin çocuğu için orada bir ihmal var. Oradaki ihmal olmasa belki benim 3 çocuğum şu an hayattaydı. İhmal 3 çocuğumuzu aldı yuttu.” ifadesini kullandı.

Baba Sağın, konuyu takip ederek sorumlular hakkında şikayette bulunacağını belirterek, inşaat alanı çevresinin kapatılması gerektiğini kaydetti.

İnşaat alanının bir tarafının açık olduğunu dile getiren Sağın, “3-4 metre bir yer açık, bir de 10-12 metre arası bir yer açık. Başında da kimse yok.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler