SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İsrailli Kadın Evine Giren Filistinlilerle Yaşadıklarını Anlattı: Biz Müslümanız

Hamas ile İsrail arasında başlayan savaş tüm dünyada derin yankılar uyandırmaya devam ediyor. Evine Filistinlilerin girdiğini söyleyen İsrailli bir kadının dedikleri gündeme bomba gibi düştü.

Yayınlanma:
ABONE OL

Hamas’ın İsrail’e saldırmasının ardından savaş ilan eden İsrail, saldırılarına hız kesmeden devam ediyor. İki taraf arasındaki çatışmalar son derece güçlü bir şekilde devam ederken, o anları yaşayan sivillerin açıklamaları da dinleyenleri hayret içinde bırakıyor.

Evine Filistinli askerlerin girdiğini söyleyen İsrailli kadın o anları kameralar karşısında anlattı.

”Merak Etme Biz Müslümanız”

Evine giren Filistinlilerle yaşadığı diyalogları anlatan İsrailli kadın, Filistinli askerlerin evine girdiklerinde kendisine zarar vermeyeceklerini söylediklerini ifade etti. İki çocuğuyla birlikte evinde olduğunu söyleyen kadın, Filistinlilerin yaklaşımının hem şaşırttığını hem de güvende hissettirdiğini söyledi.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Hamas ile İsrail arasında başlayan savaş tüm dünyada derin yankılar uyandırmaya devam ediyor. Evine Filistinlilerin girdiğini söyleyen İsrailli bir kadının dedikleri gündeme bomba gibi düştü.

Çocuklarıyla sadece beklediklerini söyleyen İsrailli kadın, Filistinlilerin evi gezip sonrasında yanlarına geldiklerini söyledi. Çocuklarının stres dolu anlar yaşadıklarını da sözlerine ekleyen İsrail vatandaşı, Filistinli askerlerin yaklaşık 2 saat kadar evinde kalıp sonrasında da gittiklerini söyledi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler