SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı Yolcu Yoğunluğu Yaşıyor

Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı'nda meydana gelen teknik arıza nedeniyle bazı duraklarda yolcu yoğunluğu yaşandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı’nda meydana gelen teknik arıza sebebiyle birçok durakta yoğun yolcu trafiği yaşandı.

Metro İstanbul’un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “T1 Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı’mızda teknik bir arıza nedeniyle seferlerimiz Kabataş-Beyazıt ve Yusufpaşa-Bağcılar istasyonları arasında yapılmaktadır.” ifadeleri kullanıldı.

Arıza nedeniyle Yusufpaşa, Aksaray ve Laleli-İstanbul Üniversitesi duraklarında araç bekleyen yolcular yoğunluk oluşturdu.

İLGİLİ HABER Bir Tırda 18 Kilo 240 Gram Esrar Ele Geçirildi
Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı'nda meydana gelen teknik arıza nedeniyle bazı duraklarda yolcu yoğunluğu yaşandı.

Seferlerin yapılamadığı Aksaray ve Laleli-İstanbul Üniversitesi durakları arasında tramvay yolundan yürüyerek gitmek istedikleri yere ulaşmaya çalışan bazı vatandaşlar, duruma tepki gösterdi.

Arıza nedeniyle Yusufpaşa’da inerek Beyazıt’a doğru yürüyen Kerem Can Köktürk, AA muhabirine, sabah işe giden insanların mağdur olduğunu söyledi.

Köktürk, “Yaşlı adamın valizi var yürüyemiyor. Çünkü oraya başka hiçbir araç da yok. Her zaman zaten İstanbul’da alıştığımız arızalar. Metro, tramvay arızalı, hepsi arızalı, alıştık. Rezillikten başka bir şey değil.” diye konuştu.

Arızanın giderilmesinin ardından T1 Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı’nda seferler normale döndü.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler