SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kaybolan 3 Kardeş İçin Polis Seferber Oldu

Sancaktepe'de dün akşamdan beri haber alınamayan 7, 9 ve 11 yaşlarındaki 3 erkek kardeşin bulunması için polis ekiplerince çalışma başlatıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde dün akşam saatlerinden bu yana kayıp olan 7, 9 ve 11 yaşlarındaki üç kardeş için polis ekipleri seferber oldu.

Hilal Mahallesi Karşıyaka Caddesi 75 numara yakınlarında oynayan Berat (7), Baran (9) ve Batuhan Sağın (11) kardeşlerden henüz herhangi bir haber alınamıyor.

Çocukların ailesinin kayıp başvurusunda bulunması üzerine Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri bölgede arama çalışması başlattı.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Sancaktepe'de dün akşamdan beri haber alınamayan 7, 9 ve 11 yaşlarındaki 3 erkek kardeşin bulunması için polis ekiplerince çalışma başlatıldı.

Ailenin yakınları ve mahalle sakinleri de kayıp çocukları bulabilmek için seferber oldu.

Kardeşlerin güvenlik kamerasınca kaydedilen son görüntülerinde, evlerinin önünden koşarak hızla geçtikleri görülüyor.

‘Gören, duyan hiç kimse yok”

Baba Ayvaz Sağın, 3 çocuğunun dün saat 17.30 sıralarında kaybolduğunu ifade ederek, ”Kamera görüntüsünde 3’ü beraber aşağılara doğru gidiyorlar. O saatten sonra bulamadık. Hiçbir iz de yok. Arıyoruz ama gören, duyan hiç kimse yok. Şüphelendiğim hiçbir şey yok. Herkes sabahtan beri arıyor. Biri görüp benzetse ‘Gördüler, benzettiler.’ diyeceğiz ama öyle arayan da olmadı.” diye konuştu.

Çocuklar bugün okula gitmedikleri için telefonla arayan müdüre de durumu ilettiklerini kaydeden Sağın, ”Muhtarların hepsine bilgi verdik. Şu an 30 saati geçti ama bir sonuç alamadık. İnşallah buluruz, tek umudumuz bu.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler