SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kaybolan 3 Kardeşin Cansız Bedenleri Bulundu

İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde kaybolan 7 yaşındaki Berat, 9 yaşındaki Baran ve 11 yaşındaki Batuhan Sağın kardeşlerin cansız bedenleri bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Sancaktepe Hilal Mahallesi Karşıyaka Caddesi’nde oyun oynarken kaybolan kardeşlerin ailesi, çocuklarının haber alınamaması üzerine polise başvuruda bulundu. Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, kayıp çocukları bulmak için çalışmalarını sürdürürken bir inşaatın su dolu temelinden gelen ihbar ile çalışmalar derinleşti.

İnşaatın güvenlik görevlisinin çocuk cesetleri gördüğü ihbarı üzerine harekete geçen polis ve itfaiye ekipleri, su dolu temelde yürüttükleri çalışma sonucunda 3 kardeşin cansız bedenine ulaştı. İtfaiye ekipleri suyu tahliye ederken, acı haberi alan aile olay yerine geldi.

kaybolan-3-cocugun-cansiz-bedenleri2.jpg

İLGİLİ HABER Tekirdağ-İstanbul Kara Yolunda Bayram Tatilinden Dönüş Yoğunluğu Yaşanıyor
İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde kaybolan 7 yaşındaki Berat, 9 yaşındaki Baran ve 11 yaşındaki Batuhan Sağın kardeşlerin cansız bedenleri bulundu.

Çocukların cenazeleri, inşaatın temelinden çıkarılarak Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, çocukların kayboldukları anları belirlemek amacıyla çevrede detaylı çalışma yaptı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler