SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Morglarda Yer Kalmayınca Cesetler Dondurma Kamyonlarında Saklanıyor

İsrail, Gazzeye yönelik saldırına devam ederken iç acıtan görüntüler sosyal medyada yer alıyor. Son görüntülerde dondurma araçlarına yüklenen çocuk cesetleri durumun vahametini ortaya koyuyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Gazze Şeridi’nde devam eden çatışmalarda, İsrail’in saldırılarında hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısı binleri aştı.

İsrail, Hamas’a yönelik operasyonlarına odaklanırken, sivillerin yaşadığı bölgeleri de hedef almaktan kaçınmıyor. Gazze’deki hastaneler, artan ölü sayısı nedeniyle morglarda yer bulmakta zorlanıyor.

En son dondurma kamyonlarına doldurulan cesetlerle gündeme gelen görüntüler şimdi çocuk cesetleriyle gündemde. Yayınlanan videolarda İsrail saldırılarında hayatını kaybeden çocukların cansız bedenlerinin üst üste dondurma kamyonlarına yüklenmiş şekilde saklandığı görülüyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler