SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Polisten Kaçan 2 Şüpheli Mezar Taşının İçinde Yakalandı

Balıkesir'in Edremit ilçesinde polis ekiplerinden kaçan 2 şüpheli gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Balıkesir’in Edremit ilçesinde gerçekleşen asayiş operasyonunda, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çarşı ve mahalle bekçileri ile birlikte hareket ederek, şüpheli durumundaki 2 kişiyi yakalamak için harekete geçti. Motosikletle kaçan şüpheliler, polis takibine alındı.

İbrahimce Mahallesi’nde yapılan asayiş uygulamasında durumundan şüphelenilen motosikletteki 2 kişi, polis ekiplerinin “dur” ihtarına uymayarak kaçmaya başladı. Hızlı bir şekilde takibe alınan zanlılar, bir süre sonra motosikleti bırakarak yaya olarak kaçmaya devam etti.

Ekiplerle şüpheliler arasında yaşanan kısa süreli kovalamanın ardından Zübeyde Hanım Caddesi’nde mermer mezar imalatı yapılan bir işletmenin önündeki mezar taşının içinde yakalanan şüphelilerin, arandıkları belirlendi.

İLGİLİ HABER Tekirdağ-İstanbul Kara Yolunda Bayram Tatilinden Dönüş Yoğunluğu Yaşanıyor
Balıkesir'in Edremit ilçesinde polis ekiplerinden kaçan 2 şüpheli gözaltına alındı.

Yanlarında 2 ruhsatsız tabanca ve bu silahlara ait 16 mermi ele geçirilen zanlıların kullandığı motosikletin ise çalıntı olduğu belirlendi.

Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler