SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

TED Anıtkabir Ziyaretinde Cumhuriyet Ve Şehitleri Anma Mesajı Verdi

Türk Eğitim Derneği (TED), Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı ile Türk Eğitim Derneği'nin 95. yılını coşkuyla kutlamak amacıyla 10 bin üyesiyle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.

Yayınlanma:
ABONE OL

TED açıklamasına göre, TED mensupları, derneğin 95. yılını Cumhuriyetin 100. yılında kutlamak üzere 10 bin kişilik katılımla Anıtkabir’de buluştu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, başta Cumhuriyetin ve TED’in Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatan toprakları için gözünü kırpmadan kahramanca canını feda eden şehitleri ve gazileri saygı ve minnetle andıklarını ifade etti.

Pehlivanoğlu, Anıtkabir Özel Defteri’ne yazdığı yazıda TED ailesinin Cumhuriyet değerlerine bağlılığını vurguladı.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Türk Eğitim Derneği (TED), Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı ile Türk Eğitim Derneği'nin 95. yılını coşkuyla kutlamak amacıyla 10 bin üyesiyle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.

Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu: “Cumhuriyetin ve Türk Eğitim Derneği’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte vatan toprakları için fedakarca canlarını veren kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.” ifadelerinde bulundu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler