SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yunanistan’da 6 Kişinin Öldürüldüğü Saldırıya Karşı 10 Şüpheli Gözaltında

İstanbul ve İzmir'de düzenlenen suç örgütü operasyonunda, Yunanistan'da 6 kişinin öldürüldüğü silahlı saldırıya karşı misilleme hazırlığındaki 10 şüpheli gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirilen büyük çaplı suç örgütü operasyonu sonucunda, Yunanistan’da 11 Eylül’de meydana gelen Artemida banliyösündeki silahlı saldırıda hayatını kaybeden 6 Türk vatandaşının intikamını almak için hazırlık yapan 10 şüpheli gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kentte faaliyet gösteren suç örgütlerini çözmek ve deşifre etmek amacıyla büyük bir operasyon başlattı.

Operasyon sonucunda, Atina’da gerçekleşen saldırıda hayatını kaybeden 6 Türk vatandaşının ölümünün ardındaki perde aralandı. Barış Boyun adlı kişinin, suç örgütüne üye olduğu ve bu saldırının planlayıcısı olduğu belirlendi. Yunanistan’daki olayın ardından Barış Boyun’un suç örgütü mensupları tarafından İstanbul’da gerçekleştirilmesi planlanan misilleme eylemi ise emniyet ekipleri tarafından engellendi. Şüphelilerin kimlikleri ve adresleri tespit edilerek gözaltına alındı.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
İstanbul ve İzmir'de düzenlenen suç örgütü operasyonunda, Yunanistan'da 6 kişinin öldürüldüğü silahlı saldırıya karşı misilleme hazırlığındaki 10 şüpheli gözaltına alındı.

Ekiplerce, İstanbul ve İzmir’de düzenlenen eş zamanlı operasyonda, aralarında Yunanistan’daki saldırıda ölen iki kişinin kardeşlerinin de bulunduğu 10 şüpheli yakalandı.

Adreslerde yapılan aramalarda 4 ruhsatsız tabanca, 65 mermi, uyuşturucu madde ile 430 bin lira ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheliler işlemleri için emniyette götürüldü.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler