SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Zeytinburnu’nda Deri Atölyesindeki Yangın Söndürüldü!

Zeytinburnu'nda 5 katlı binanın zeminindeki deri atölyesinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

Yayınlanma:
ABONE OL

Zeytinburnu’nda bulunan 5 katlı bir binanın zemin katındaki deri atölyesinde meydana gelen yangın, hızlı müdahale ile kontrol altına alındı.

Gökalp Mahallesi 39. Sokak’taki binanın zemin katındaki deri atölyesinde, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın sonucu oluşan yoğun duman, binanın üst katlarını sardı ve bazı kişiler dairelerinde mahsur kaldı.

Olayın ihbar edilmesi üzerine, itfaiye ve sağlık ekipleri hızla olay yerine sevk edildi. İtfaiye ekipleri, binada mahsur kalan 12 kişiyi merdivenli araçlarla kurtararak güvende olduklarını sağladı.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Zeytinburnu'nda 5 katlı binanın zeminindeki deri atölyesinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

Yangını kontrol altına almayı başaran itfaiye ekipleri, şu an soğutma çalışmalarına devam ediyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler