SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Dönence Neden Final Yaptı? Dönence Dizisi Bitti Mi?

Kanal D ekranlarının sevilen yaz dizilerinden Dönence'nin final kararı alması sevenleri üzdü. Son bölümü ile yayınlanacak olan Dönence'de yer yerinden oynayacak. Peki ama Dönence neden bitiyor?

Yayınlanma:
ABONE OL

Çarşamba akşamlarında Kanal D ekranlarında yayınlanan yaz sezonunun başarılı dizilerinden Dönence, final yapıyor. Başrollerinde Emre Kınay, Caner Topçu, Sümeyye Aydoğan gibi başarılı isimlerin yer aldığı Dönence dizisi 11 Ekim akşamında son bölümü ile sevenlerine veda ediyor.

Üniversiteye gitme planları içerisinde olan Gece ile kardeşinin yazıldığı yelken kulübünde eğitmenlik yapan Özgür arasındaki büyük aşkı anlatan Dönence dizisinin son bölümünde Selman’ın çıkardığı yangında kısılıp kalan Rüzgar ve Berkay için artık zaman çok dardır.

Dönence Finalinde Neler Yaşanacak?

Rüzgar ve Berkay’ın alevlerin arasında kalması sonrasında yardıma ilk koşan Miro’dur. Olayı duyan Özgür’de ailesini kaybettiği gibi kardeşini de kaybetme korkusuyla onu kurtarmak adına her şeyi ortaya koyacaktır.

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Kanal D ekranlarının sevilen yaz dizilerinden Dönence'nin final kararı alması sevenleri üzdü. Son bölümü ile yayınlanacak olan Dönence'de yer yerinden oynayacak. Peki ama Dönence neden bitiyor?

Dönence

Bu esnada Verda, Cem’in Harun’dan şüphelenmesinin altında yatan sebeplerin farkına varır. Harun’da iyice köşeye sıkışmışken Cem ve Özgür onu yakalamanın peşine düşmüşlerdir. Gerçekler er veya geç geç ortaya çıkarken Harun sonunda yakayı ele verecektir. Olgun ailesi ve Özgür kaptan için artık bambaşka bir sayfa açılacaktır.

Dönence Dizisi Neden Final Yapıyor?

Yaz sezonunda Kanal D ekranlarında başlayan ve yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle takip edilen Dönence dizisi senaryosunda yaşanan kısıtlık ve sezonun başlamasıyla birlikte sezon dizilerinin yayınlanması reyting kayıplarına neden oldu. Doğal olarak da düşen reytinglerden sonra Dönence dizisinin final kararı aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Dönence

Dönence Dizisi Bitiyor Mu?

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamlarında yayınlanan ve başrollerinde Emre Kınay, Caner Topçu, Sümeyye Aydoğan’ın yer aldığı Dönence dizisi 14. bölümü ile final yaparak bitiyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler