SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ünlü model Metisha dizi kesimine yeşil ışık yaktı

Ünlü model ve oyuncu Metisha, şu an hayatında kimsenin olmadığını belirterek, her yaz olduğu üzere Bozburun'da güç depoladığını söyledi.

Yayınlanma:
ABONE OL

İSTANBUL (İGFA) – Bozburun’da tatil yapan ünlü model ve oyuncu Metisha, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Miami’de yaşayan genç yıldız, “Türkiye’ye gelince kendimi konutumda hissediyorum. Burada değişik bir güç alıyorum. Bozburun’un mistik havası bana olumlu hisler hissettiriyor.” dedi.

Yurtdışında doğup, büyüdüğünü söyleyen hoş yıldız, Bir gün evlenirsem “Kendi kültürümden bir Türk erkeğiyle evlenmek ve anne olmayı isterim” dedi.

Metisha, Türkiye’den çok yeterli ajans ve yapımcılardan bir çok teklif aldığını, fakat bugüne kadar devam eden projeleri nedeniyle Türkiye’de bir projeye başlayamadığını belirtti.

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Ünlü model ve oyuncu Metisha, şu an hayatında kimsenin olmadığını belirterek, her yaz olduğu üzere Bozburun'da güç depoladığını söyledi.

Önümüzdeki günlerde durumun değişeceğini lisana getiren Metisha, “2024 sonbaharında gerçekleşecek çok düzgün bir proje için imza etabındayım. Bu proje ile birlikte Türkiye’ye temelli yerleşeceğim.” diyerek sevenlerine müjde verdi.

Türkiye’deki projeleri yakından takip ettiğini kelamlarına ekleyen Metisha, “Kızılcık şerbeti ve veda mektubu’nda oynamayı çok isterdim diyerek, dizi dalına yeşil ışık yaktı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler