SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ünlü Oyuncu Jake Abraham Vefat Etti

Yönetmen Guy Ritchie'nin 'Lock, Stock and Two Smoking Barrels' filmindeki rolüyle bilinen oyuncu Jake Abraham vefat etti.

Yayınlanma:
ABONE OL

Abraham, temmuz ayında prostat kanseri teşhisi koyulduğunu söylemiş ve palyatif bakım gördüğünü açıklamıştı.

Liverpool doğumlu olan aktörün rol oynadığı dizi ve filmler arasında Channel 4 dizisi “GBH”, “Mean Machine” ve “Formula 51” yer aldı.

jake-2.webp

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Yönetmen Guy Ritchie'nin 'Lock, Stock and Two Smoking Barrels' filmindeki rolüyle bilinen oyuncu Jake Abraham vefat etti.

Abraham’la bir çok proje yapan tiyatro yönetmeni ve yapımcısı Bill Elms, Liverpool Echo’ya, “Ortak yapımcılığını üstlendiğim ‘Twopence to Cross the Mersey’ ve ‘Lennon’s Banjo’ gibi birkaç yapımda Jake ile çalışmaktan büyük zevk aldım. Harika bir aktördü ve sektördeki pek çok kişi tarafından çok seviliyordu.” dedi.

“Çok özlenecek. Jake’le ilgili pek çok güzel anım var; o her zaman çok neşeliydi ve etrafında olmak eğlenceliydi. Hastalığını kamuoyuna açıkladığı için ona hayran kaldım, bu birçok kişi için fark yaratacak ve hayat kurtaracak” şeklinde konuştu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler