SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bu Hafta Sinema Salonlarında 7 Film Vizyona Girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında 2024 yılının ilk vizyon haftasında 5'i yerli 7 film izleyici ile buluşacak.

Yayınlanma:
ABONE OL

Aras Bulut İynemli’nin Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırdığı merakla beklenen Atatürk serisinin ikinci filmi “Atatürk 1881-1919”, Çanakkale Savaşı’na ve 1919 yılına kadar olan sürece odaklanıyor.

Mehmet Ada Öztekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Aras Bulut İynemli’ye Songül Öden, Sarp Akkaya, Esra Bilgiç, Celile Toyon ve Darko Peric eşlik ediyor.

Başkan

İLGİLİ HABER Hayatla Barış Filmi Seyirciyle Buluşmaya Hazır
Türkiye'deki sinema salonlarında 2024 yılının ilk vizyon haftasında 5'i yerli 7 film izleyici ile buluşacak.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Ulaş Bahadır’ın üstendiği “Başkan”, belediye başkanlarından memnun olmayan ve yerel seçimlerde değiştirmek isteyen kasaba halkının yaşadıklarını konu ediniyor.

Diren Polatoğulları, Necip Memili, Büşra Pekin, Nursel Köse, Şerif Sezer, Füsun Demirel gibi isimlerden oluşan kadrosuyla vizyona giren film, yerli komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

Filme Gel

filme-gel.jpg

Haftanın bir diğer komedi filmli “Filme Gel”, en büyük hayali film çekmek olan üç arkadaşın bu hayali gerçekleştirmek için çıktıkları macerayı anlatıyor.

Erkan Petekkaya, Levent Ülgen, Fırat Doğruloğlu, Tolga Güleç, Çiçek Dilligil, Aslıhan Karalar, Deniz Hamzaoğlu ve Metin Keçeci’nin rol aldığı filmin yönetmenliğini İhsan Taş üstlendi.

Kör Noktada

Ayşe Polat’ın yönettiği, Ahmet Varlı, Çağla Yurga ve Nihan Okutucu’nun rol aldığı “Kör Noktada” filmi, Almanya’dan gelip Türkiye’nin kuzey doğusunda ücra bir köyde çekim yapan bir film ekibinin şahit olduğu olaylar etrafında dönüyor.

Atan Kazanır

atan-kazanir.jpg

Taika Waititi yönetmenliğinde vizyona girecek “Atan Kazanır”, tarihinde 31-0 gibi bir yenilgi bulunan Amerikan Samoası futbol milli takımı ve bu takıma çekidüzen vermesi için göreve getirilen antrenörün hikayesini anlatıyor.

ABD ve Birleşik Krallık ortak yapımında vizyondaki yerini alacak filmin başrollerinde Michael Fassbender, Elisabeth Moss, Will Arnett, Rhys Darby, Rachel House, Angus Sampson ve Frankie Adams oynuyor.

Küçük Deniz Kızı

Çocukların ve animasyon tutkunlarının ilgisini çekecek “Küçük Deniz Kızı”, insan olabilmek için bir deniz cadısıyla anlaşma yapan bir deniz kızının hikayesini odağına alıyor.

Demon: Azab-ül Kem

Haftanın korku filmi “Demon: Azab-ül Kem”, satanizme merak salan içerik üreticisi arkadaşların büyük bir projeye girişmelerini konu ediniyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler