SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Aras Kargo Kadın Voleybol Takımı Kurdu

Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın: "Lider konumumuzla Türk voleybolunun önde gelen kulüplerinden biri olarak, Aras Kargo Kadın Voleybol Takımı ile spor kulübü serüvenimize başlamış bulunuyoruz."

Yayınlanma:
ABONE OL

Aras Kargo, uzun yıllardır sporu destekleme taahhüdünü bir adım öteye taşıyarak Aras Kargo Spor Kulübü’nü kurdu.

Kulübün tanıtımı, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Peter Umundum, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Barış Baran Aras, Genel Müdürü Utku Ayyarkın, Aras Kargo Spor Kulübü Başantrenörü Suphi Doğancı, teknik ekip ve takım oyuncularının katılımıyla bir otelde düzenlenen bir etkinlikle yapıldı.

İzmir merkezli yeni voleybol takımı, gelecek sezon Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 1. Ligi’nde boy gösterecek.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın: "Lider konumumuzla Türk voleybolunun önde gelen kulüplerinden biri olarak, Aras Kargo Kadın Voleybol Takımı ile spor kulübü serüvenimize başlamış bulunuyoruz."

“Hedefimiz Milli Takımlar Seviyesinde Sporcu Yetiştirmek”

Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, 2004 yılından beri Türk sporunu her sahada, her renkte desteklediklerini belirterek “Biz sadece bir rengi değil, bu heyecanı, bu coşkuyu seviyoruz. Şimdi ise sektördeki lider kimliğimiz ile Türk voleybolunun önde gelen kulüplerinden biri olmak için Aras Kargo Kadın Voleybol Takımı ile spor kulübü yolculuğumuzu başlatıyoruz. Hedefimiz, milli takımlar seviyesinde ‘zeki, çevik ve ahlaklı’ sporcular yetiştirmek, maçlara gelmek için heyecan ve mutluluk duyan, rakibe saygılı, takıma sadık bir taraftara sahip olmak ve sporcusu, teknik ekibi ve taraftarıyla örnek spor kulübü olmak. Takımımıza ve teknik ekibimize yeni sezonda başarı diliyor, herkesi maçlarımıza bekliyoruz.” yorumunu yaptı.

aras-kargo-kadin-voleybol-takimi-kurdu2-min.jpg

Sporun birleştirici gücüne inanan Aras Kargo, farklı branşlarda hem federasyonlar hem de kulüpler düzeyinde uzun yıllardır Türk sporuna destek veriyor.

Erkek ve kadın voleybol milli takımlarının sponsorları arasında yer alan şirketin, A Milli Erkek Futbol Takımı, eMilli Takım ve farklı renklerdeki futbol kulüplerine de destekleri bulunuyor.

Ayrıca Aras Kargo, desteklerine şubat ayında gerçekleşen depremler sonrasında ligden çekilmek zorunda kalan Atakaş Hatayspor ile bir gönül desteği olarak gördüğü iş birliğini eklemişti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler