SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Beşiktaş’ta Şenol Güneş İstifasının Perde Arkası

Beşiktaş'ın deneyimli teknik direktörü Şenol Güneş, Lugano maçının ardından istifa kararı aldı. İşte istifanın perde arkasındaki gelişmeler...

Yayınlanma:
ABONE OL

Üst üste gelen yenilgilerden sonra Beşiktaş Kulübü’nde sular durulmuyor!

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde alınan Lugano mağlubiyetinin ardından başkan Ahmet Nur Çebi’nin teknik direktör Şenol Güneş’e yönelik sert ifadeleri, Güneş’in istifasına neden oldu. İddialara göre Çebi’nin eleştirileri, paraların düzenli ödenmesi ve transferlerin yapılmasına karşın alınan sonuçlardaki memnuniyetsizlikle birleşince Güneş, istifasını verdi.

Kan Değişimine İhtiyaç Var

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Lugano maçı sonrası gerçekleşen toplantıda Şenol Güneş’e hitaben, “Paralar zamanında ödeniyor. İstediğin transferler yapıldı. Bu skordan sen ve oyuncuların sorumlusunuz. Lige havlu atıldı. Oyuncuların yürüyecek hali yok. Gençlere fırsat verilmiyor.” sözleriyle çıkış yaparak Güneş’i şoke etti.

İLGİLİ HABER Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final İlk Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı
Beşiktaş'ın deneyimli teknik direktörü Şenol Güneş, Lugano maçının ardından istifa kararı aldı. İşte istifanın perde arkasındaki gelişmeler...

Bu sözlerin ardından Güneş’in, “Bu oyuncu grubunun bana, benim de onlara inancım kalmadı. Kan değişimi gerekiyor. Görevi bırakıyorum.” diyerek istifa ettiği iddia edildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler