SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Galatasaray’da Boey ve Okan Buruk’a Açık Çek! Sözleşmeler Yenileniyor

Süper Lig’in yanında UEFA Şampiyonlar Ligi’nde de yoluna doludizgin devam eden Galatasaray’da 4 isimle yeni sözleşme için harekete geçildi. Bunlar arasında Sacha Boey ve teknik direktör Okan Buruk’ta var.

Yayınlanma:
ABONE OL

Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi‘nde fırtına gibi esen Galatasaray’da milli arayla beraber 4 kritik isimle görüşmeler başladı. Sarı kırmızılılarda yönetimin Okan Buruk ile 1 yıllık yeni kontrat yaparak başarılı teknik direktörün maaşında ciddi bir iyileştirmeye gidecek. Okan Buruk’un yeni sözleşmeyle yıllık ücretinin 60 milyon TL’ye çıkması beklenmekte.

Öte yandan Galatasaray yönetiminin, futbolculardan Sacha Boey, Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu’yla da yeni kontrat yapacağı belirtildi.

Sacha Boey’un 400 bin euroluk ücretinin 1 milyon euroya, Kerem Aktürkoğlu‘nun 20 milyon TL’lik ücretinin 30 milyon TL’ye, Abdülkerim Bardakcı‘nın 19 milyon 550 bin TL olan ücretinin de 30 milyon TL’ye çıkarılacağı hedeflenmekte.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler