SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Volkan Demirel EURO 2032 Sunumunda Konuşma Yapacak

2032 Avrupa Futbol Şampiyonasına ortak bir şekilde ev sahipliği yapmak isteyen Türkiye ve İtalya, UEFA'ya sunum yapacak.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yapılacak olan sunumda Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel ve İtalyanların yıldız kalecisi Gianluigi Buffon, konuşma gerçekleştirecek.

2032 Avrupa Futbol Şampiyonasına ortak ev sahipliği için 10 Ekim’de UEFA’ya sunum yapmaya hazırlanan Türk ve İtalyan heyetlerinin futbol elçileri Volkan Demirel ve Gianluigi Buffon olacak.

volkan-demirel-1.jpg

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
2032 Avrupa Futbol Şampiyonasına ortak bir şekilde ev sahipliği yapmak isteyen Türkiye ve İtalya, UEFA'ya sunum yapacak.

İki yıldız kaleci Volkan Demirel ve Buffon, Türk ve İtalyan federasyonlarının gerçekleştireceği UEFA yönetim kuruluna yapacağı sunuma dahil olacak ve konuşma yapacaklar.

Bu akşam Cenevre’ye gidecek olan Volkan Demirel, Türk ve İtalyan heyetlerinin UEFA’nın Nyon’daki merkezinde yapılacak olan hazırlık çalışmasına da dahil olacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler