SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Fiat Cumhuriyetin 100. Yılını Özel Fiorino Serisiyle Kutluyor

FIAT markası, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını özel bir şekilde kutlamak amacıyla, 2007 yılından bu yana Tofaş fabrikasında üretilen ve dünya genelinde birçok ülkeye ihraç edilen Fiat Fiorino'nun özel bir versiyonunu piyasaya sürdü.

Yayınlanma:
ABONE OL

Tofaş tarafından yapılan açıklamaya göre, Cumhuriyetin bu önemli yıldönümünü anmak ve bu özel dönemi ölümsüzleştirmek için tasarlanan Fiorino 100. Yıl Özel Serisi, Türk Bayrağı’ndan ilham alarak tasarlanmış yeni özelliklerle donatılmıştır. Hem iç hem de dış tasarımında 100. yıl logosuna yer verilmiştir. Bu özel versiyon, Türkiye’de hafif ticari araç pazarında en çok tercih edilen modellerden biri olan Fiat Fiorino’nun özel bir vurgusudur.

Türk bayrağının renklerinden ilham alınarak tasarlanan Fiorino 100. Yıl Özel Serisi’nde, aracın önünde konumlandırılan kırmızı renkli FIAT logosu, yan ayna kapakları ve kırmızı detayları içeren 16’inç titanyum gri alaşımlı jantlar, sadece beyaz olarak sunulan gövde rengi ile bütünleşiyor.

Cumhuriyet’in 100. Yılına özel olarak tasarlanan 100. Yıl logosu, aracın her iki yanında yer alan çıtalar üzerinde, ön cam kenarında ve arka kapı üzerinde yer alırken, Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuzluğunu vurguluyor. Siyah ve beyaz renkleriyle dikkat çeken çift renkli arka kapı ise aracın diğerlerinden farklılaşmasını sağlıyor.

İLGİLİ HABER Teknosa Yeni Mağazasını Edirne’de Açtı
FIAT markası, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını özel bir şekilde kutlamak amacıyla, 2007 yılından bu yana Tofaş fabrikasında üretilen ve dünya genelinde birçok ülkeye ihraç edilen Fiat Fiorino'nun özel bir versiyonunu piyasaya sürdü.

Fiorino’nun yeni 100. Yıl Özel Serisi’nin iç tasarımında ise kırmızı dikişli deri direksiyon simidi, vites körüğü ve vites topuzu, kırmızı desenli koltuklar, kırmızı koltuk dikişleri; koltuk sırtlıklarında ve orta konsoldaki 100. yıl logosu aracın özgün konseptini tamamlayan unsurlar olarak öne çıkıyor.

Cumhuriyet’in kuruluş yılını temsilen toplamda 1923 adet üretilecek olan Fiorino 100. Yıl Serisi’nde orta konsolunda, aracın numarasının yazılı olduğu Özel Seri Numara Rozeti de yer alıyor.

fiat-cumhuriyetin-100-yilini-kutluyor2-min.jpg

Fiat Fiorino, kompakt boyutu, fonksiyonel yapısı, sürüş özellikleri, yüksek dayanıklılık seviyesi, ekonomik ve çevreci özellikleriyle öne çıkıyor.

Fiorino, 100. Yıl Özel Serisi’nde EBD destekli ABS, ESP, ASR, yokuş kalkış desteği, sürücü ve yolcu ön ve yan hava yastığı, klima, yağmur sensörü, karanlık sensörü, ısıtmalı ön sürücü ve yolcu koltukları, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, fonksiyonel deri direksiyon simidi ve vites topuzu, alüminyum alaşımlı jantlar, 7 inç tablet ekran ile Apple CarPlay ve Android Auto teknolojisini standart olarak yer alıyor.

Fiorino Combi 1.3 Mjet 95 HP versiyon ile devreye alınan özel seri 690 bin 900 TL’lik fiyat ile satışa sunuluyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler