SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

LG, CES 2024’te Yenilikçi Yıkama Makinesi ‘mycup’ı Tanıttı

​​​​​​​ Çevreye daha duyarlı bir yaşam tarzı sunan LG mycup, sık bardak kullanımı yapanların günlük yaşamlarını daha temiz ve daha rahat hale getiriyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Markadan yapılan açıklamaya göre, LG Electronics (LG), yenilikçi yıkama makinesi LG mycup’ı CES 2024’te tanıtacak. Bu benzersiz temizlik çözümü, bardak kullanıcılarının günlük hijyenini artırmak için en son teknolojiyi içerirken, gelişmiş tasarımı da LG’nin çevresel sürdürülebilirliğe olan bağlılığını yansıtıyor.

Sık bardak kullanan ve çevre bilincine sahip tüketicilerin sayısının artmasıyla birlikte LG mycup, temizleme sürecini basitleştiriyor ve yeniden kullanılabilir bardakların kullanımını teşvik ediyor.

Bu pratik yıkayıcı, LG mycup uygulaması aracılığıyla iki temizleme döngüsü (hızlı yıkama ve ekstra yıkama) arasından seçim yaparak tek seferde bir bardağı temizlemesine de imkan veriyor. Temizleme işlemi daha sonra üst ekran panelinde rahatlıkla görüntülenerek kullanıcıların yıkama durumunu kontrol etmelerine ve döngü tamamlandığında bir uygulama bildirimi almalarına olanak tanıyor.

İLGİLİ HABER Teknosa Yeni Mağazasını Edirne’de Açtı
​​​​​​​ Çevreye daha duyarlı bir yaşam tarzı sunan LG mycup, sık bardak kullanımı yapanların günlük yaşamlarını daha temiz ve daha rahat hale getiriyor.

Her iki döngüde de kapsamlı ve hijyenik temizlik sağlamak için 65 derecelik bir sıcak su döngüsü kullanılıyor. Kabarcık jeti teknolojisini kullanan hızlı yıkama programı, bardakları yalnızca 30 saniyede temizliyor.

Ekstra yıkama programı, süt ürünleri gibi temizlenmesi daha zor olan kalıntıları derinlemesine temizlemek için bardakları çok yönlü su jeti ve güçlü sıcak havayla temizliyor. Nazikçe kurutmak için entegre bir hava kurutma tasarımı kullanıyor.

Minimum yer kaplayacak şekilde tasarlanan LG mycup’ın ince ve kompakt tasarımı, performanstan ödün vermeden alan kullanımını maksimuma çıkarıyor. Yer tasarrufu sağlayan boyutları onu popüler kafelerden yoğun ofislere ve eğitim kurumlarına kadar çeşitli ortamlar için ideal kılıyor. Makinenin basit ama modern tasarımı, işlevsellik ve estetiği birleştirerek her türlü iç mekana kusursuz bir şekilde entegre oluyor.

LG’nin ESG taahhüdü olan “Herkes için Daha İyi Yaşam”ın bir parçası olarak, bu yenilikçi makine, su tasarrufu sağlamak için LG bulaşık makinelerinin çevreye duyarlı teknolojilerini içeriyor.

LG’nin Bubble-Jet teknolojisi, olağanüstü temizlik standartlarını korurken su kullanımını önemli ölçüde azaltıyor. LG mycup, tek kullanımlık bardak atıklarını azaltan düşük karbonlu bir yaşam tarzı yaşamanın bir yolu olarak daha fazla insanı bardak kullanmaya teşvik etmeyi amaçlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen LG Electronics Beyaz Eşya ve İklimlendirme Çözümleri Şirketi Başkanı Lyu Jae-cheol, “Kompakt, kullanımı kolay LG mycup yıkayıcı, gezegenimizi gelecek nesiller için koruyan sürdürülebilir bir yaşam tarzını teşvik eden güçlü temizleme özellikleriyle bardakları hızlı ve etkili bir şekilde temizliyor. Daha temiz bir geleceğin yolunu açarken, müşterilerimizin günlük yaşamlarını ve çevreyi olumlu yönde etkileyen ürünler geliştirmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Açıklamaya göre ayrıca, ziyaretçiler, 9-12 Ocak tarihleri ​​arasında CES standında (#16008, Las Vegas Convention Center) LG mycup’ı şirketin en son yenilikleriyle birlikte deneyimleyebilecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler